Kırmazlar Yapı A.Ş. – Dış Cephe Mantolama Fiyat Bilgisi.

Kırmazlar Yapı A.Ş. – Tadilat & Dekorasyon, 2017 yılı BURSA Mantolama birim fiyatlarını. 2018 yılı fiyatlarıyla aynı tutma kararı almış bulunmaktayız. Gerek dolar artışlarını, gerekse inşaat sektöründeki yoğunluğu fırsat bilmeyerek, halkın yanında olmayı tercih ettik.


Üstelik profesyonel ekiplerle çalışarak yüksek işçilik maliyetlerine rağmen. Firma stratejisi gereği, marka bilinirliliğini ön planda tutma ve müşteri porföyünü genişletme konusunda ki çalışmalarımızı, müşterilerimizin menfaatleri yönünde kullanıyoruz.

Mantolama fiyatları sayabileceğimiz etkenlerle değişkenlik arz etmektedir. Bu etkenlerin başında ürün kalitesi ve marka değeri gelmektedir. Müşterilerimize şiddetle önerilerimizden biridir. Diğer etken, uygulama alanında ki işçilik maliyetleridir. Örneğin; Düz bir zemin midir? Merkezi çok olan bir zemin midir? Önemli etkenlerden diğeri ise, Dekoratif söve çalışması yoğunluğudur.

Firma olarak müşterilerimize önerdiğimiz m2 mantolama birim fiyatları 43 TL den başlayan fiyatlardır. Müşterilerimiz mantolama yaptıracakları yapının rayiç bedeli ve cephe tasarıma gösterdiği ilği ile orantılı tercihler kullanmaktadırlar.

Mantolama yaptırmak isteyen müşterilerimize tek önerimiz şudur ki, bizlere yaptırmaları önemli değil, mutlaka uzman ekiplerimizden profesyonel destek almalarıdır. Çünkü yalıtım bir mühendislik bilgisi gerektiren alandır. Önemli olan yalıtımda doğru sonuçlara ulaşmaktır ve yüksek kapasitede yalıtım elde etmektir