Kırmazlar Yapı A.Ş.

2002 yılında Bursa'da Kurulmuştur ilk zamanlar sıhhi tesisat alanın'da işine devam eden şirketimiz daha sonraları gelişen ve büyüyen yapılaşmaya göre yapı dekorasyon ve ev tadilatı alanında değerli müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir..

Biz kırmazlar yapı olarak daima müşteri memnuniyetini hedeflemiş, sektörün tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek sürekli kendini yenileyen profesyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Öncelikli Faaliyet Alanımız mantolama, anahtar teslimi daire, ve iç dekorasyon olmakla Birlikte, eviniz, ofisiniz, iş yeriniz için dekorasyon ve bakım onarım çözümlerimizle de sizin yanınızdayız. Müşterilerimize her türlü uygun ödeme garantisi veriyoruz

Kredi kartı ile taksitli ödeme olanakları. ev dekorasyonu, banyo dolapları, ankastre gurupları, Seramik ve banyo vitrifiye grupları, Laminant parke çeşitleri, Plastik kapı ve pencereler, ve türk hamamı çeşitleri.

Bugüne Kadar Çalışmalarında daima Müşteri Hakkında memnuniyetini Öncelikli hedef Olarak belirleyen. Kırmazlar Yapı / Dekorasyon.

Siz değerli müşterilerimiz içinde yerinde ücretsiz keşif ile Hizmet sağlamaktayız